Yurtdışınden binlerce müşteriye e-ihracat ile satış yap

Yüz binlerce müşteriye ulaşma fırsatı ve uygun teslimat ücretleri sunan iBrabi.Com ile birkaç adımda yurtdışına satış yapmaya başlayabilirsiniz

Başvuru için gerekli evraklar ibrabi Satıcı Başvurusu
Uygun Fiyatlı Kargo Yapısı

Yurtdışına satış sürecinde çoğu satıcının korkulu rüyası teslimat süreci iBrabi.com ile çok daha kolay!

Ücretsiz Mağaza Açılışı

iBrabi'de tek tıkla ücretsiz bir şekilde mağazanızı açabilir, hemen ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Reklam Bütçeniz Bizden

iBrabi.com olarak hem yürtiçinde,hem yurtdışına satış yapma yolculuğunuzda reklam maliyetlerinizi biz karşılıyor, reklam planlamalarını biz yürütüyoruz.

Dükkanınızı ücretsiz bir şekilde açın ve ürünlerinizi yükleyin

• Ücretsiz bir şekilde Birkaç basit adımla mağazanızı oluşturun ve ürünlerinizi listeleyin. Ürünlerinizin sisteme yüklenmesi ve mağazanızın optimizasyon sürecinde destek ekibimiz sizinle!
• Firmanızı mikro ihracat ile yurtdışına açma sürecinde reklam bütçelerimizle ve destek ekibimizle yanınızdayız.

Müşteriler mağazanıza gelsin ve sipariş almaya başlayın

• iBrabi.com ürünleriniz için ayırdığı reklam bütçesi ve kategorilerinize özel reklam planlarımızla ücretsiz bir şekilde yeni müşteriler kazanın.
• Yurtdışına satış yaparak siz de mikro ihracatçı olun, hem teşviklerin hem de döviz ile gelir elde etmenin ayrıcalıklarından yararlananın.

Art Kargo güvencesi ile uygun fiyatlı ve kolay bir şekilde kargo gönderin

• Yurtdışına satış yaparken en büyük korkulardan biri olan yüksek maliyetli kargo süreçlerini Art Kargo güvencesi ile kolaylaştırın.
• Size sağlayacağımız siparişe özel takip edilebilir kargo kodu ile teslimatınızı Aras Kargo aracılığı ile saniyeler içinde gönderin.


Hayır,iBrabi’de mağazanızı açmak ücretsizdir.iBrabi mağaza açılışının yanı sıra ürünlerinize özel optimize edilmiş binlerce dolara varan reklam paketlerini tedarikçilerine ücretsiz bir şekilde sunar. iBrabi satıcıları, sadece ve sadece satış yaptığında %20 olmak üzere komisyon öder ve bu komisyon karşılığı uygun fiyatlı kargo gibi birçok konuda avantaj sağlar.
iBrabi satıcı paneliniz üzerinde yaptığınız satışları ve bakiyenizi rahatlıkla görüntüleyebilir,ayrıntılı analiz raporlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca güvenli ödeme altyapımız sayesinde istediğiniz miktarda bakiyeyi belirlediğiniz banka hesabına tek tıkla gönderebilirsiniz.
Ürünlerinizi yurtdışına kargolamak için tek yapmanız gereken aldığınız sipariş sonucunda otomatik olarak oluşturulacak barkodu çıktı alıp anlaşmalı kargo sağlayıcılarımıza teslim etmek… Gönderileriniz Art Kargo çatısı altında 8’dan fazla ülkeye uygun fiyatlara hızlı bir şekilde teslim edilecektir.
Eğer popüler pazaryerlerinden herhangi birinde mağazanız bulunuyorsa ürünlerinizi tek tıkla sistemimize yükleyebilirsiniz. Ayrıca diğer durumlarda elinizdeki ürünleri mağazanıza eklemeniz için destek ekibimiz tüm süreçte sizin yanınızda…

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.