Hakkımızda

  iBrabi.com Özbekistan'ın dört bir yanında bulunan alıcıları esas alarak Türkiye de bulunan tedarikçilerle buluşturan ,aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin dört bir yanında bulunan alıcıları esas alarak Özbekistandaki alıcılarıyla buluşturan, satıcıların ürünlerini kolayca sergileyebileceği çevrimiçi bir B2B ve C2C pazaryeridir.

iBrabi,Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ'ler), Büyük İşletmelere ve bireylere bir ticaret ve pazarlama platformu sağlamaya odaklanır. 

iBrabi'nin misyonu,hazırladığımız sistemi hem Alıcılar hem de Satıcılar için mümkün olduğunca kullanıcı dostu olarak tasarlayarak,kullanıcıların ürün veya pazar arayışı için harcadıkları zamanı büyük ölçüde kısaltıp, güvenli bir iş ortamına imkan sağlamaktır.
 

 

  Yeni nesil pazaryeri e-ticaret sitesi olarak kurulan Sabırlıoğlu İç ve Dış Ticaret Ltd Şirketi  uluslararası kalite standartlarını takipçilerimizle buluşturuyor! Her geçen gün dijitalleşen dünyanın modern yüzünü yansıtmayı başaran iBrabi.com her zaman müşteri odaklı bir hizmeti sizlerle buluşturuyor! En uygun fiyatlı indirimli alışverişin adresi konumunda yer alan iBrabi.com müşteri memnuniyetini de önemsiyor! Ziyaretçilerine alternatifi bol olan ürün çeşitliliği de sunan firmamız sürpriz indirimler ve hızlı teslimat konusunda da avantajlı fırsatları sizlerle buluşturuyor!

  Her zaman en yeni ürünleri en uygun fiyatlı fırsatlarla buluşturma vizyonuna sahip olan iBrabi.com e-ticaret sektörünün dinamik yüzünü yansıtıyor! Ürün yelpazesini sürekli güncelleyen iBrabi.com tam da aradığınız ürünlere son derece avantajlı fiyatlarla sahip olmanızı da mümkün kılıyor! Böylece online alışverişlerinize her zaman mükemmel çözümler bulup, uygun fiyatlı alışveriş olanağını da herzaman websitemizde deneyimleyebilirsiniz.

En İddialı Kampanyalı Ürünler iBrabi.com’da!
  iBrabi.com her zaman en yeni kampanyalı ürünleri müşterileriyle buluşturmak konusunda iddialı bir platform olarak hizmet sunuyor! Tam anlamıyla nitelikli bir pazaryeri olan iBrabi.com kampanyalı ürün satmak konusunda iddialı bir konumda yer alıyor. Kampanyalı ürün satan işyerleriyle kampanyalı ürün arayan tüketicileri buluşturmak konusunda profesyonel bir seviyede hizmet sunan iBrabi.com her zaman önemli fırsatların da adresi konumunda yer alıyor! İndirimli elektronik eşya ürünleri platformumuz da büyük indirimlerle sizleri bekliyor.Yine kampanyalı Anne& Bebek& Oyuncak ürünleri de web sitemizde en sık ziyaret edilen kategorilerimiz arasında yer alıyor.Ayrıca Kitap& Müzik & Hobi ürünleri bölümümüz geniş bir ürün yelpazesiyle beğeninize hazır!

En Yeni Teknoloji Markaları iBrabi.com’da!
  iBrabi.com, en yeni teknoloji ürünleri konusunda da iddialı bir e-ticaret platformu! Kampanyalı elektronik ürünleri sizlerle buluşturmak konusunda profesyonel çözümler sunan iBrabi.com; akıllı saat seçeneklerinden tabletlere kadar pek çok teknolojik ürünü kampanyalı bir şekilde sizlere sunuyor.Kampanyalı beyaz eşya ürünleri başta olmak üzere hemen hemen her türlü elektronik eşyayı web sitemizden temin edebilirsiniz! İndirimli cep telefonu modellerimizle cep telefonu aksesuarlarını da web sitemizden avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz! Ufo gibi yeni teknolojik elektronik ürünlerin yanı sıra son teknolojik ev aletleri de geniş ürün yelpazemizde yer alıyor. Unutmayın iBrabi.com her zaman indirimli fiyatların ve kampanyaların adresi konumunda yer alıyor!

Yeni Trend Moda Giyim Ürünlerini İndirimli Satın Alın!
  Kampanyalı giyim ürünlerini takipçileriyle buluşturan iBrabi.com,en yeni moda giyim ürünleri konusunda da çok iddialı.Bebek kıyafetleri başta olmak üzere, giyimde geniş bir ürün yelpazesini sizlerle buluşturan iBrabi.com tam da aradığınız özelliğe sahip ürünleri sizlerle buluşturuyor.Kışlık kıyafetler,kalın kabanlar,son derece şık kazaklar ve yeni sezon kışlık giyim ürünleri; her zaman takipçilerimizin beğenisine sunuluyor! Yine günlük giyim ürünleri de iBrabi.com’da sizleri bekliyor! Bununla birlikte topuklu ayakkabı modelleri konusunda da iddialı ve kampanyalı ürünleri sizlerle buluşturuyoruz!

Kampanyalı dekorasyon Ürünleri Burada!
  Kampanyalı dekorasyon ürünlerinin adresi konumunda yer alan iBrabi.com; koltuk örtüsü gibi ev tekstil ürünleri konusunda da iddialı platformlar arasına girmeyi başardı. iBrabi.com 'da indirimli fiyatlarla en kaliteli dekorasyon ürünlerini temin edebilirsiniz! Yine balkon ve bahçe mobilyaları çeşitlerinde en avantajlı fiyatlar iBrabi.com 'te yer alıyor. Bu kategorimizde de her zaman kampanyalı ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Ev yaşam kategorimizin yanında İş güvenliği ekipmanları çeşitleri de kullanıcılarımızın en sık tıkladığı bölümler arasında yer alıyor. Yeni trend duvar kağıtları ile en şık avizeler de sizin beğeninize hazır!

İndirimli Ofis& Kırtasiye Malzemelerinin Adresiyiz!

  Her zaman indirimli ofis ve kırtasiye malzemeleri konusunda iddialı bir konumda yer alan iBrabi.com geniş bir ürün yelpazesine sahiptir! Bu kapsamda fotokopi kağıtları ve el işi kağıtları gibi kağıt kırtasiye malzemelerini uygun fiyatlarla sizlere sunduk. Ofis ve kırtasiye ürünlerini sadece okul zamanı değil her zaman indirimli fiyatlarla web sitemizde bulabilirsiniz! Yeni moda tükenmez kalemler , uçlu kalemler ve en iddialı markalara ait kalem çeşitleri iBrabi.com ürün yelpazesinde yer alıyor!Spiralli defterler başta olmak üzere çok sayıda defter çeşitleri de platformumuzda yerini aldı! Yine boyama ürünleri ile tüm ofis malzemeleri de iBrabi.com bünyesinde yer alıyor.

En Avantajlı Kozmetik & kişisel bakım ürünleriyle Karşınızdayız!
  iBrabi.com her zaman en avantajlı kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünlerini sizlerle buluşturuyor! Bu kapsamda kampanyalı makyaj ürünleri ile indirimli epilasyon ürünleri iBrabi.com’da yer alıyor. Yine cilt bakım ürünleri konusunda da en güncel fırsatlar sizleri bekliyor. Ayrıca saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri de e-ticaret platformumuzun ürün yelpazesinde bulunuyor. Üstelik tüm kampanyalı ağız bakım ürünleri ile medikal ürünlerini de iBrabi.com’da bulabilirsiniz!

Anne & Bebek & Oyuncak İndirimleri Burada!
  Alt açma örtüsü, bebek bezi ve ıslak mendil dahil olmak üzere pek çok anne ve bebek ürünü indirimli bir şekilde iBrabi.com’da yerini aldı. Yine bebek arabası ile puset gibi ürünleri de e-ticaret platformumuzdan avantajlı bir şekilde temin edebilirsiniz! Ayrıca bebek maması ile biberon gibi bebek beslenme gereçleri de iBrabi.com’da sizleri bekliyor! Bununla birlikte hemen her yaş aralığına hitap eden çocuk oyuncakları da indirimli fiyatlarla iBrabi.com’da bulunuyor!

Kampanyalı Süpermarket & pet shop ürünlerinin Adresiyiz!
  iBrabi.com her zaman kampanyalı ürünleri takipçileriyle buluşturma konusunda çok hassas. Süpermarket kategorimizde en güncel pet shop ürünleri de iBrabi.com’un ürün yelpazesinde bulunuyor. Geniş ürün yelpazesinin içerisinde süpermarket ürünleri web sitemizin önemli bir bölümünü kapsıyor. Bu kapsamda gıda & içecek ürünleri başta olmak üzere hemen hemen her türlü market ürününü iBrabi.com’da bulabilirsiniz! Ayrıca temizlik malzemeleri ile kuruyemiş gibi süpermarket ürünlerini de iBrabi.com aracılığıyla uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz!

Müzik, Kitap, Hobi Ürünlerini İndirimli Olarak Alabilirsiniz!
  iBrabi.com’da avantajlı fiyatlarla kitap ve müzik ürünlerini temin edebilirsiniz. Kitap kategorimizde, çocuk kitapları ve ders kitapları gibi ürünleri en avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz. Yine gitar ve piyano gibi müzik aletlerini de iBrabi.com 'te uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz! Ayrıca pul koleksiyonu ürünleri ile tarihi para koleksiyonu gibi niş ürünleri iBrabi.com’da bulmak mümkün!

Spor & Outdoor Ürünlerinde İndirim Fırsatı Burada!
  En güncel spor&outdoor ürünlerini iBrabi.com’da indirimli fiyatlarla temin edebilirsiniz! Tüm spor branşı ürünleri zengin ürün yelpazesiyle web sitemizde sizlerle buluşuyor. Ayrıca doğa sporları için gerekli olan tüm ekipmanlar da iBrabi.com’in Spor Outdoor bölümünde indirimili fiyatlarla sizleri bekliyor.Elektrikli bisiklet ve çocuk bisikletleri çeşitlerinin yanında tüm kondisyon ürünleri çeşitlerini yine iBrabi.com da bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin tamamını hiç bir yerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarla temin edebilirsiniz.

  Değişimin ve geri bildirimin gelişim için şart olduğunu biliriz. Meraklıyız ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar ararız.
Şimdi değilse ne zaman? Biz değilsek kim? Bunlar birer soru değil, bizim düşünme şeklimiz. Biz tutkuyla sahiplenen, proaktif, kaynaklarını doğru kullanan, hatalarından öğrenen ve sonuca hızlı giden bir ekibiz.
Veriye dayalı kararlar veririz! Fikirleri güvenilir ve güncel verilerle sorgular, belirlediğimiz hedeflerin ölçülebilir olmasına dikkat ederiz.
  iBrabi.com’da tutkuyla çalışır, sürekli gelişir ve birlikte olmaktan keyif alırız! Biz genç ve heyecanlı bir ekibiz. Sosyal etkinliklerle iş hayatımızı renklendirir, ortak paylaşımlarla ekip ruhumuzu güçlendiririz.

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.